Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, yüzü hacimsel olarak büyütmemize ve genç, dolgun hatlarını geri kazanmamıza izin veren bir işlemdir. Yaşlanma sürecinin yağ…

Yağ Enjeksiyonu

Vajinoplasti, vajinanın görünümünü ve sıkılığını değiştirmek için yapılan bir vajinal rekonstrüksiyon işlemidir. Bu işlem sağlık nedenleriyle, kozmetik..

Vajinoplasti Ameliyatı

Six pack ameliyatı, erkeksi fiziğinizi ve karın kaslarınızı gösterebilmeniz için yontulmuş bir karın görünümü elde etmenize yardımcı olur. Prosedür, kasları…

Six Pack Ameliyatı

Göğüs büyütme ameliyatı olan kadınlar, göğüslerinin görünümü ve verdiği his zamanla değişebileceğinden göğüslerinin görünümünü iyileştirmek…

Sırt Germe Estetiği

Göğüs büyütme ameliyatı olan kadınlar, göğüslerinin görünümü ve verdiği his zamanla değişebileceğinden göğüslerinin görünümünü iyileştirmek…

Meme Protezi Değiştirme (Genel Anestezi)

Birçok kadın göğüslerinin boyutunu, şeklini ve dokusunu geliştirmek için göğüs büyütme ameliyatı olmayı tercih eder. Bununla birlikte, çoğu zaman…

Meme Protezi Çıkarma (Genel Anestezi)

Yıllar geçtikçe, hamilelik, emzirme ve yerçekimi gibi faktörler bir kadının göğüslerine zarar verir. Cilt elastikiyetini kaybettiği için memeler genellikle şeklini…

Meme Dikleştirme (Mastopeksi-Protezsiz) Ameliyatı

Göğüsler kadınlığın sembolüdür. Bir kadın göğüslerinin görünümü konusunda güvensiz olduğunda, genel olarak kendine güvenini ve benlik imajını etkileyebilir..

Meme Dikleştirme (Mastopeksi-Protezli) Ameliyatı

Cildiniz görünüşünüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Vücudunuzdaki en büyük organ olan cilt, sürekli beslenmeye ve korunmaya ihtiyaç duyar. Yaşın, güneş..

Mekanik Dermabrazyon (Yüz Soyma İşlemleri)

Güzel bir yüz, gözleri, burnu, dudakları, yanakları ve çenesi birbirine orantılı olarak dengeli bir yüzdür. Yüzün farklı bölümleri arasında orantısızlık…

Malar İmplant Ameliyatı

Bukkal yağ pedleri ya da malar yağ yastığı yanak ve çene arasında bulunmaktadır. Büyük yanak yağ yastıkçıkları yüzün yuvarlak görünmesine neden…

MAlar Fat Pad Rezeksiyonu (Bişektomi)

Vücudunuz için çok büyük olan göğüsler, normal aktivitelerinizi etkileyebilir ve hatta aşırı ağrıya neden olabilir. Ağır göğüsler sarkmaya daha yatkındır..

Meme Küçültme (Mammoplasti) Ameliyatı

Tüm erkeklerin ve kadınların yaklaşık %2’sini etkileyen bir durum olan meme başı inversiyonu, büyük miktarda duygusal sıkıntı ve utanmaya neden olabilir…

İçe Dönük Meme Ucu Estetiği

Çene deformitesi için kemik genioplasti işlemi, çenenin kemik yapısını yeniden şekillendirmek için kullanılan plastik cerrahi prosedürdür..

Genioplasti (Osteotomi)

Genioplasti genel olarak çenesinin fiziksel görünümünü değiştirmek isteyen kişiler tarafından yapılır. Bu nedenle, ağız ve çene cerrahının müdahalesini…

Genioplasti (İmplant ile)

Bacak germe sarkan cildi önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olmak için gerçekleştirilen bir vücut şekillendirme prosedürüdür. Bacak çevresindeki gevşek veya…

Bacak Germe (İki Taraf) Ameliyatı

Yüz askılama ya da bir diğer adıyla iple yüz germe estetiği geleneksel yüz germe ameliyatından daha hızlı, daha az maliyetli, minimal..

Yüz Askılama Estetiği

Uyluklardaki fazla deri ve yağ, göze hoş gelmeyen heybe görünümüne neden olabilir. Uyluklardaki doku birikimi giysilerin üzerinize çekici bir şekilde..

Uyluk Germe (Thighs) Estetiği Ameliyatı

Son on yılda giyim modası değiştiğinden üstler kısaldı, pantolonlar belin altına indi ve göbek deliği tamamen ve modaya uygun bir şekilde açıkta kaldı..

Umblikoplasti (Göbek Deliği) Estetiği Ameliyatı

Halk arasında şakak germe olarak da adlandırılan temporal kaş kaldırma, alın kırışıklıklarını, burun bölgesindeki kırışıklıkları ve kaşlarınızın arasındaki..

Kaş Kaldırma Estetiği

Yüz germe, cildi sıkılaştırmaya yönelik yapılan gençleştirme estetiklerinden biridir. Kırışıklıklar ve yerçekimi doğal ışıltınızı engelliyorsa..

Tam Yüz Germe Ameliyatı

Sekonder rinoplasti, burun estertiğinin sonuçlarıyla ilgili sorunları düzeltmek için yapılan kozmetik cerrahi işlemlerinden biridir. Revizyon rinoplasti olarak..

Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı

Burun en belirgin yüz özelliklerinden biridir ve yüzün genel dengesi ve uyumunda büyük rol oynar. Burnunuzun görünümünden rahatsızsanız..

Greft Gerektiren Rinoplasti Ameliyatı

Rinoplasti, burnun hem görünümünü hem de işlevini iyileştirebilen hassas ve teknik olarak gelişmiş bir prosedürdür. Burnunuzda değiştirmek istediğiniz..

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun ucu estetiği söz konusu olduğunda doğru bir görünüm elde etmek genellikle küçük, hassas ayrıntılara bağlıdır. Burun ucunda bir şey bozulursa..

Burun Ucu Estetiği

Popo kaldırma estetiği, kalça büyüklüğü ve şekli ile alakalı problem yaşayan hastalar tarafından tercih edilmektedir. Daha estetik bir görünüm için..

Popo Kaldırma Estetiği

Popo büyütme ya da bir diğer adıyla Brezilya popo estetiği, düz veya sarkık bir görünüme sahip olan kalçaları geliştirmek için kullanılan bir işlemdir.

Popo Büyütme (BBL) Estetiği

Bu teknik, seçilen maddelerin cilt altı yağ dokusuna derinin dermal tabakasının altındaki çok ince bir iğne vasıtasıyla belirli maddelerin enjeksiyonunu..

Meme büyütme, göğüslerinizin boyutunu ve şeklini geliştirmek için protez ya da diğer adıyla implant kullanır.

Meme Büyütme (Mammoplasti) Ameliyatı

Yaşlandıkça metabolizma yavaşlar ve bu düzenli egzersize ve sağlıklı bir diyete rağmen kaybolmayı reddeden bazı bölgelerde istenmeyen yağ birikimine..

Liposuction

Daha fazla insanın kilo konusunda bilinçli hale gelmesiyle, düzenli bir diyet ve egzersiz rutini ile sağlıklı bir yaşam tarzı benimseme eğilimi büyümeye devam..

Kol Germe (Brakioplasti) Ameliyatı

Birçok kişi kulağının görünümüne dair çok fazla kafa yormayabilir. Kulaklar yüzün merkezi olmadığı için bunları tamamen işlevsel olarak değerlendirmek..

Kepçe Kulak (Otoplasti) Ameliyatı

Jinekomasti, erkeklerde aşırı gelişmiş veya büyümüş göğüsler ile karakterizedir. Her yaştaki erkeklerde yaygın olan, çeşitli faktörler aşırı meme büyümesine..

Jinekomasti Ameliyatı

Cildinizin sıkılığının yaşlandıkça azalmasından memnun değil misiniz? Doğal yaşlanma süreci nedeniyle cildiniz sarkmaya mı başlıyor?

İp Askı Estetiği

Liposuction, istenmeyen yağların alınması için altın standarttır ve uzun yıllardır gıdı bölgesindeki istenmeyen görünümden kurtulmak için de uygulanmaktadır..

Gıdı Liposuction

Yaşlanma ile beraber ciltte ortaya çıkan değişimler çoğu kişinin mutsuz olmasına neden olmaktadır. Kırışıklıklar ve ince çizgilerin yanı sıra ciltte ortaya..

Fransız Askı Estetiği

Dermal dolgu maddeleri cildinizin hacmini geri kazandırır ve yaşla birlikte görmeye başlayabileceğiniz ince çizgileri ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Dolgu

Hiçbir yüz tam olarak simetrik değildir, ancak bazen yüzünüzün dengesi ve şekli istediğiniz gibi olmayabilir ve bu sizi rahatsız edebilir.

Çene İmplantı

Boyun genellikle yüzden daha hızlı yaşlanır ve sonunda cilt kırışıklıkları, gıdı, gerdan görünümü ve sarkık boyun derisi gibi değişiklikler ortaya çıkabilir.

Boyun Germe Ameliyatı

Göz çevresindeki yüz yaşlanma, fazla cilt, kaz ayakları ve bazıları için alt göz kapağı torbaları ile otuzlu yaşların başlarında gelişmeye başlar..

Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği)

Yüzün en dikkat çeken noktası olan elmacık kemiği bölgesi yüzün daha orantılı görünmesini sağlamaktadır.

Bişektomi Ameliyatı

Birçok insan baldır kaslarının boyutundan ve şeklinden o kadar memnun değildir ki alt bacaklarını ortaya çıkaran giysiler giymekten kaçınır.

Baldır Büyütme Ameliyatı

Burun yüzün odak noktasıdır. Bu nedenle cerrahların hastanın yüzünün doğal hatlarını anlaması, bunlara saygı duyması ve bu hatları koruması çok önemlidir.

Alarplasti Ameliyatı

Sıklıkla ‘karın germe’ olarak bilinen abdominoplasti, fazla yağ ve deriyi azaltmak, karın kaslarını germek için uygulanan bir kozmetik cerrahi tedavisidir.

Karın Germe (Abdominoplasti) Ameliyatı

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara